Faer
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Рынок, троговля и передача ресурсов

Перейти вниз

Рынок, троговля и передача ресурсов Empty Рынок, троговля и передача ресурсов

Сообщение  Borkia Пн Янв 14, 2008 6:27 am

Нашла на украинском форуме (http://forum.travian.com.ua/) ответы на разнообразные вопросы по рынку и торговле:

Транспортування сировини
Транспортування сировини дозволяє відправити ресурси до іншого поселення. При цьому, не можна забувати про правила передачі ресурсів - не більш годинного видобутку за добу для кожного гравця.

Годинний видобуток ресурсів

Це сума видобутку всіх ресурсів, наприклад: за годину виробляється 200 дерева, 150 глин, 50 заліза і 100 зерен. Сума: 500.

Гравець може послати іншому гравцеві 500 ресурсів будь-якого різновиду і у будь-якому порядку.
а) 100 глини і 400 зерна вранці
б) 100 глини вранці, 200 заліза вдень, 200 зерна увечері

Передача ресурсів заступникові

Заборонена. Дозволяється тільки обмін 1:1. Виключення - нетривалі постачання зерна для підтримки армії.

Хочу відправити відразу 3000 ресурсів, а торговець переносить 500
Автоматично визначиться необхідна кількість торговців, для того, щоб їх перенести. Якщо торговців не вистачатиме - вам про це напишуть.

Передавати різні види ресурсів за раз
Можна. Наприклад відразу ввести 100 глини і 100 заліза і відправити.

Не відправляються ресурси?
Натисніть на "Ок" двічі.

Купівля ресурсів

Тут ви можете бачити пропозиції інших гравців. Час, вказаний в списку, - це той час, через який ви отримаєте ресурс. При цьому, ваші торговці можуть віднести ресурси гравцеві швидше або повільніше (в залежності від народу)

За яким принципом розміщуються пропозиції ресурсів?
На листі - по дальності шляху торговця. Між листами - точно не відомо.

Сортування ресурсів в списку
Можливе тільки при використанні плюса. При цьому, ви можете вибрати не тільки вид покупки-продажу ресурсу, але і курс, наприклад 1:1.

Скільки ресурсів я можу передати за один раз?
В залежності від розвитку ринку та народу, який ви обрали, ви можете передавати різну кількість ресурсів за один раз. Наприклад на першому рівні ринку:
Римляни можуть переносити 500 одиниць сировини зі швидкістю 16 клітинок за годину.
Гали можуть переносити 750 одиниць сировини зі швидкістю 24 клітинки за годину.
Тевтонці можуть нести 1000 одиниць сировини зі швидкістю 12 клітинок за годину.

Продаж ресурсів
Тут ви можете виставити на продаж свої ресурси і запропонувати за них необхідний ресурс. При цьому, максимальна різниця пропозиції 2:1. Тобто пропонуючи 200 глини, ви не можете попросити 500 зерна. Максимум 400. Але це обмеження не діє, якщо ви пропонуєте більше, ніж просите. Приклад: ви пропонуєте 400 глини і просите за це 100 зерна.

Я не хочу, щоб мої ресурси купували мої вороги

Це неможливо зробити. Придбати ресурси може будь-хто.

Я не хочу, щоб мої торговці ходили на інший кінець світу

Поставте галочку "макс. час транспорт" і вкажіть потрібне число. Всі, хто не підходить під це значення вашу пропозицію не побачать.

Я хочу торгувати тільки з альянсом
Ви можете торгувати тільки з своїми соаловцями, якщо поставите галочку "тільки свій альянс". Всі, хто не входять до вашого альянсу вашу пропозицію не побачать. Для ваших соаловців ця пропозиція на ринку не буде нічим виділятися.

Що таке Npc-торговець?
Це торговець-комп'ютер, він працює за золото. Він міняє один вид ресурсів на іншій по курсу 1:1.

Як він працює?
1 рядок - існуюча кількість ресурсів
2 рядок - бажана кількість ресурсів
3 рядок - різниця між 1 і 2 рядками
Вписуєте нові значення в другий рядок (сума ресурсів в 2 рядку повинна співпадати з сумою кількості ресурсів в 1 рядку), активується напис "(2/2) обмін сировини (вартість 3 золота)". натиснути на неї, і обмін ресурсів відбудеться вмить.

Що означає "(1/2) розподілити сировину"?
Комп'ютер запропонує вам варіант розподілу сировини рівномірно на 4 частини. Приклад: у вас 800 дерева. натиснувши на це посилання, комп'ютер вам запропонує 200 дерева, 200 глини, 200 заліза і 200 зерна. Після чого ви можете натиснути "обмін сировини", і відбудеться моментальний обмін ресурсів.

Мої торговці мало переносять, що робити?
Розвивати ринок до 20 рівня і будувати торгову палату. Докладніше дивися в розділі "споруди"

Чи можу я ховати ресурси від набігів на ринку?
Можете, але це не допоможе - ресурси, що не увійшли до схованки, все одно будуть вкрадені.


Последний раз редактировалось: (Пн Янв 14, 2008 6:33 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Borkia
Borkia

Сообщения : 101
Дата регистрации : 2007-12-11
Возраст : 45

Вернуться к началу Перейти вниз

Рынок, троговля и передача ресурсов Empty Еще немного полезной инфы с украинского форума

Сообщение  Borkia Пн Янв 14, 2008 6:32 am

Характеристики торговцев

римляни - кожний переносить 500 одиниць ресурсів із швидкісстю 16
гали - 750, 24, відповідно
тевтонці - 1000, 12, відпоівдно
------------------------------------------------------------------------------
Есть ли ограничения припередаче ресурсов между своими селами

між своїми поселеннями гравець може передавати необмежену кількість ресурсів.

-----------------------------------------------------------------------------------------
О передаче ресурсов другому игроку:

з правил:
"у випадку, якщо населення відправника менше населення одержувача,є припустимою відправлення одногодинної продукції сировини за добу. у випадку, якщо населення одержувача помітно менше населення відправника, є припустимою відправлення трьохгодинної продукції сировини за добу."
Borkia
Borkia

Сообщения : 101
Дата регистрации : 2007-12-11
Возраст : 45

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения