Faer
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Все о золоте :-)

Перейти вниз

Все о золоте :-) Empty Все о золоте :-)

Сообщение  Borkia Пн Янв 14, 2008 5:23 am

Перевод золота

Гравці можуть переказувати золото один одному. Це можливо тільки між ігровими світами певного серверу. Тобто ви не можете переказувати золото придбане на UA сервері на RU сервер. Але можете переказувати золото в межах усіх UA світів (s1.travian.com.ua; s2.travian.com.ua....). Зробити це дуже легко: треба написати електронного листа з пошти на яку зареєстрований акаунт того хто передає на адресу plus@travian.com.ua.

Єдина умова - золота для переказу повинно бути не менше 50.

Текст листа може бути приблизно таким:
__________________________________________________ _________________________

From: s1.travian.com.ua Name1
To: s2.travian.com.ua Name2
250 Gold
__________________________________________________ _________________________

Де Name1 це ваш акаунт, а Name2 акаунт того кому передаєте.

Термін за який переказується золото складає до трьох робочих днів. Тобто якщо ви попросили переказати золото у п'ятницю, то можете очікувати його до вівторка-середи.
------------------------------------------------Взято с украинского форума (http://forum.travian.com.ua/index.php)

А вот, что написали мен из саппорта по поводу сроков: Перевод осуществляется в течении 7 дней!


Последний раз редактировалось: (Пн Янв 14, 2008 5:45 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Borkia
Borkia

Сообщения : 101
Дата регистрации : 2007-12-11
Возраст : 45

Вернуться к началу Перейти вниз

Все о золоте :-) Empty Re: Все о золоте :-)

Сообщение  Borkia Пн Янв 14, 2008 5:44 am

ЧаВо (FAQ)-----------взято с украинского форума (http://forum.travian.com.ua/index.php)

Чому я не можу моментально закінчити будівництво?
Моментальне закінчення будівництва недоступне для резиденції/палацу

Я активувавав Травіан Плюс, але видобуток сировини не збільшився. Чому?
Бонуси збільшення видобутку сировини треба вмикати окремо.

Чи потрібно ввімкнути Травіан Плюс щоб скористатися бонусами +25%?
Ні, для активації бонусів використання Травіан Плюс не обов’язково

Звідки береться золото?

Оплатити золото можна пластиковою карткою, електронним переказом, через гаманець rupay або SMS за певним тарифом.

Які тарифні плани існують?

Подивитися на існуючі тарифи можна у грі, якщо натиснути на посилання "Травіан Плюс" - "Тарифи".

Скільки днів діють бонуси і ПЛЮС?

Бонуси діють 7 днів з моменту активації.

Чи можу я передати золото іншому гравцеві?
Так, ви можете це зробити. Для цього потрібно написати у plus@travian.com.ua сервер та нік гравця від якого іде передача, та сервер та нік гравця якому іде передача. Писати треба з електронної пошти, на яку був зареєстрований акаунт. Переводяться суми починаючи з 50 золота.

Чи можу я прискорити будівництво армії за рахунок плюса або бонусів?

Ні, це неможливо.

Куди я можу звернутися, якщо у мене виникнуть питання або проблеми?

Відсилай свої питання на plus@travian.com.ua і ми на них із задоволенням відповімо. Протягом 24 год. ти отримаєш відповідь.
Borkia
Borkia

Сообщения : 101
Дата регистрации : 2007-12-11
Возраст : 45

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения